Válaszra vár

Megint kiesett egy ablaka a telefonfülkének

Anonim Járókelő

Sokadik alkalommal hullik ki az ablaka, biztosan konstrukciós hiba lehet. Jó lenne javítani.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér (Baross kocsiszín)

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Festetics György utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Verseny utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére