Megoldatlan

Haldokolnak a telepített fák

Kérem locsolják meg a fákat, mert a végüket járják nagyon. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 9

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönettel vettük a tárgyban szereplő fákkal kapcsolatos 00104696 és
    00105120 számú bejelentéseiket.

    Térinformatikai rendszerünk alapján, az említett terület a 65552/49
    hel
    ...
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterületen vannak a fák.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104696 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kifogásolt fákat nem a Városüzemeltetés ültette, a fák magánterületen vannak, így az ügyben eljárni nem...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Járőkelő Vagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a fa szerintem már halott is. Kicsit későn foglalkoznak velük.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltakarják a fényt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Laborc árok (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére