Megoldott

Hibás villanyoszlop

Meghibásodott. Nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sörgyár u. 23

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük! Legyen szebb, biztonságosabb és élhetőbb a város!
    Ha te is így gondolod, segítsd a munkánkat, támogasd a Járókelőt!  
    https://jarokelo.hu/rolunk/tamogass
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongálódott elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Élessarok (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére