Megoldott

Graffiti a Bem rakparton

Tisztelt illetékes!
Kérem távolítsák el a graffitit.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 37

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffiti az árok szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére