Válaszra vár

Fél fa kidőlt, blokkolja a járdát

A Roskovics és a Rárth György u. között található kis zöld szigeten egy fa fele kidőlt, blokkolja a járdát. Kérném eltávolítását, és a mellette levő orgona visszavágását a szabad áthaladás biztosítása érdekében. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Roskovics u. 1

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére