Megoldásra vár

Olvashatatlan utcanév tábla

Teljesen olvashatatlan az utcanév tábla Budapest XX. ker. Vörösmarty tér 4. szám elött.
A XX. Kerület Vörösmarty tér 4 számhoz és a 2-es számhoz kihelyezett utcanévtáblákat kiszívta a nap, egyik se olvasható. A Vörösmarty tér 4 a tér páros oldalán középen található, a Vörösmarty tér 2. A Vörösmarty tér és a Frangepán u. saroknál van.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vörösmarty tér 2

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Az utcanév tábla hibáját javítási jegyzékünkben rögzítettük, a következő beszerzési időszakban annak cseréjéről gondoskodunk.
    Az intézkedésig szíves türelmét...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Teljesen olvashatatlan az utcanév tábla Budapest XX. ker. Vörösmarty tér 4. szám elött"-ról "Teljesen olvashatatlan az utcanév tábla Budapest XX. ker. Vörösmarty tér 4. szám elött. A XX. Kerület Vörösmarty tér 4 számhoz és a 2-es számhoz kihelyezett utcanévtáblákat kiszívta a nap, egyik se olvasható. A Vörösmarty...

  • Gábor Torai hozzászólt a bejelentéshez.

    A XX. Kerület Vörösmarty tér 4 számhoz és a 2-es számhoz kihelyezett utcanévtáblákat kiszívta a nap, egyik se olvasható. A Vörösmarty tér 4 a tér páros oldalán középen található, a Vörösmarty tér 2. A...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Gábor Torai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás, firkás táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Biztonsági kameraoszlop rögzítési hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    WC illetve lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Budapest Pázsitos sétány 1-3. E Fsz. 2 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére