Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Tisztelt Illetékes!

A IX. kerület. Fehér Holló utcában szemmel jól láthatóan kiszáradt egy fa. Emiatt baleseteket okozhat, komoly egészségügyi és anyagi kár keletkezhet az arra közlekedőkben.

Kérném tisztelettel a fa kivágását, és a hely új fával pótlását.

Köszönöm szépen, jó munkát kívánok.

Üdvözlettel,

Péter

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fehér Holló u. 2-4

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Csatoltan küldöm válaszunkat bejelentésére.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Laczkó Lórántné
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Budapest Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    0901-Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére