Megoldott

Hibás aszfalt, víz feliratú sapka

Hibás aszfalt, víz feliratú sapka

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 13

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    megsüllyedt fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére