Megoldott

Tilos itt parkolni

FRISSÍTÉS 2022. 07. 25.

Bejelentő válasza:

Köszönöm a munkájukat!
Sajnos azóta is állandó probléma.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 07. 15.

Újbuda Közterület-felügyelet válasza:

A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték, mely során – a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miatt intézkedést foganatosítottak..

----------------------

Tilos itt parkolni

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva kitérő

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett területet a kollégák visszatérő jelleggel ellenőrzik és szükség esetén megteszik a hatáskörükbe tartozó intézkedéseket.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tilos itt parkolni"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 07. 25. Bejelentő válasza: Köszönöm a munkájukat! Sajnos azóta is állandó probléma. ---------------------- FRISSÍTÉS 2022. 07. 15. Újbuda Közterület-felügyelet válasza: A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték, me...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a munkájukat!
    Sajnos azóta is állandó probléma.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték, mely során – a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miatt intézkedést foganatosíto...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Motortároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Igmándi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére