Megoldott

Járdán parkolás

Járdán parkolás

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csurgói út 15

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai ellenőrizték. A járdán való parkolást jelzőtábla engedélyezi , szabálysértést a közterület-felügyelők megállapíta...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Motortároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Igmándi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére