Megoldott

Sáfrány járdán parkolás

A Sáfrány utca végén a járdán parkolás mindennapos.
Kérem, hathatós fellépésüket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 83

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai ellenőrizték. A járdán való parkolást jelzőtábla engedélyezi , szabálysértést a közterület-felügyelők megállapíta...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első kettő a bejelentés időpontjában készült!
    Biztosíthatom, ha erre járnak, fognak találni a járdán parkoló autókat. Még nem volt olyanban részem, hogy nem parkoltak volna a járdán. Javaslom, időn...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagy segítség lenne egy adott időben készült fotó is - elsősorban a zöldről.
    A zöldterület tönkretétele és semmibe vétele - mint kezelő - engem nagyon felháborít.
  • Biró Dami hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne ha a felügyelet ellenőrizné a környéket 18óra után mert már a füves részekre is parkolgatnak továbbá a panelházak mellett lévő járdák szintén parkolásra vannak használva amolyan szokásjog ala...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Motortároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Igmándi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére