Megoldott

Kátyú a csatornafedél mellett

Teljesen összetört a beton burkolat a csatorna fedlap mellett a Borsó utcai buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink cserélték és szintbe
    helyezték a megadott helyszínen található csatornafedelet.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyú a csatorna fedél mellett"-ról "Kátyú a csatornafedél mellett"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út és csatorna fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére