Megoldott

Elhagyott autó

2021.08.05-n lejárt, 2021.12.17-n kivonva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 108

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára eltűnt, köszönöm!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszólítva.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére