Megoldott

Elhagyott Insignia

2019.10.01-n lejárt, 2020.04.02-n kivonták. Nem tudom, hogy az a rész még közterület-e, vagy már a piacé

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vahot u. 14

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És el is tűnt, köszönjük!
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, 100% közterület!
    Megtaláltuk. Jól elrejtette a kocsi a hibát!

    Hátulról megnézve csak egy kifejezetten jó állapotú(karcmentes) kocsinak tűnik felületes szemlélőnek.
    Ebben a kocsiban egy család t...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére