Válaszra vár

Elferdült kerékpártámasz

A VII. kerület Péterfy Sándor utca 10. előtti egyik kerékpártámasz elferdült. Kérem kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Péterfy Sándor u. 10

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kitört korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kéne ide egy MolBubi pont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére