Megoldásra vár

A kerékpárutat eltorlaszolják a parkoló autók

Anonim Járókelő

A képen látható bicikliutat elállják a parkoló autók teljesen indokolatlanul.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszínt ellenőrzik a járőrök és szabálytalanság észlelése esetén megteszi a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel,

    Rendészeti Osztály
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép nem jelenik meg a bejelentésben, így újra feltöltöttem.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Tilos parkolas jardan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovacs Gergo
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Petőfi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    bejárat előtti parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére