Megoldott

letört faág

FRISSÍTÉS: 2022.07.11.
Bejelentő jelzése:
"ezt sajnos nem vitték el, még mindig az utcàn van. Söt, töle 10mre vàrakozik még 10 zöldhulladékzsàk is hónapok óta"

----------------------
FRISSÍTÉS: 2022.07.11.
XIII. ker. Polgármesteri Hivatal válasza:
Az Ön által jelzett helyszínről a Közszolgáltató Zrt. gondoskodott a letört faág elszállíttatásáról.
-------------------------------
letört faág

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    siker, elvitték! ???? köszi
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "letört faág"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.11. Bejelentő jelzése: "ezt sajnos nem vitték el, még mindig az utcàn van. Söt, töle 10mre vàrakozik még 10 zöldhulladékzsàk is hónapok óta" ---------------------- FRISSÍTÉS: 2022.07.11. XIII. ker. Polgármesteri Hivatal válasza: Az Ön által jelzett helyszínről a Közszolgáltat...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt sajnos nem vitték el, még mindig az utcàn van. Söt, töle 10mre vàrakozik még 10 zöldhulladékzsàk is hónapok óta
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszínről a Közszolgáltató Zrt. gondoskodott a letört faág elszállíttatásáról.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz - Cserhalom és Mura utca sarka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére