Megoldásra vár

Szebeni utca másik szakasza Temesvári utcától-Bajcsy útig

Tisztelt cím!

Érdeklődni szeretnénk ,hogy tudnak adni egy becsült időpontot, arra vonatkozóan, hogy mikorra várható a Szebeni utca utca másik részének aszfaltozása? A A Temesvári utcától a Zsolnai utcánál már aszfaltozásra került és célszerű és hasznos lenne annak a folytatásaként befejezni a Temesvári utcától a Bajcsy Zsilinszky utcai szakaszt is!

Nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szebeni u. 29

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    2022. június 30. napján, a Csepeli Városfejlesztési Nonprofit Kft. részére megküldött elektronikus levelében, a Szebeni utca burkolatának felújítása kapcsán felvetett kérdéseire a
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Jászkun Volán Szolnok bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kármán Dániel
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régóta nem javított kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére