Válaszra vár

kresztáblát fa takarja, elfordulva

Egyiket a fa takarja, a másik kettő elfordítva.
Amúgy is persze jogszabállyellenes magasságban van fölszerelve.
Kérem láthatóvá tételüket.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor u. 13

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére