Megoldásra vár

Rendszám nélküli autóroncs

Egy rendszám nélküli autóroncs foglalja a helyet a kórházhoz a gyermeküket autóval hozók elől.

Kérnénk elvinni innen, hogy legyen hely. Ne itt rohadjon.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Delej u. 10

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentésére reagálva a területért felelős körzeti rendész megtekintette a kérdéses gépjárművet és megállapította, hogy az nem alkalmas a közúti közlekedésre, ezért értesítést hel...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Micra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedésre alkalmatlan gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére