Megoldásra vár

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

Forgalomból ideiglenesen kivont jármű elhagyottan parkol lassan 2 hete.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai u. 27

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Varju Péterverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címet az önkormányzati rendészek ellenőrizték és a tárgyi bejelentés tekintetében intézkedést kezdeményeztek.

    Tisztelettel:

    Terézvárosi Rendészeti Osztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Délibáb utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére