Válaszra vár

Villamossínnél az aszfalt összetört

Anonim Járókelő

XXII. Ady Endre út sarkánál a villamos sínek között és előtte utána széttört sok helyen az aszfalt ,kérem a BKK t javítsák ki a hibákat mert a kocsik buszok szétesnek minden alkalommal még 5km/h al is

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kelenvölgy-Péterhegy

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tatár Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Majdnem napra pontosan hat éve csinálták meg és ha most sem strail elemekből rakják össze, megint tönkre fog menni.

    Kivételesen lehet, hogy nem a BKV oldaláról kéne megközelíteni, hanem a Budapest K...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú a villamos síneknél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére