Megoldott

Betonterelő elem a kerékpársávon

A Fő utcán a Halász utcai gyalogos átkelőnél van egy betonterelő elem, ami rányúlik a kerékpársávra, így megnehezíti a kerékpáros közlekedést (annál is inkább, mert az itt balra kanyarodni szándékozó autókat sokszor jobbról kerülik az egyenesen haladó autók és ilyenkor ezek is a kerékpársávra hajtanak).
Előre is köszönöm az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Halász utca

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gnandt Boglárka hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel láttam, hogy kijjebb tették a terelőt, így már szabad a bringasáv. Köszönöm szépen a közbenjárást minden arra tekerő bringás nevében!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gnandt Boglárka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla és sávfelfestés nem egyezik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem bekapcsolt gyalogoslámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zebra igénylése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Dénes
    Illetékes: Budapest Közút
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére