Megoldásra vár

Kiszaradt Fa

Anonim Járókelő

Kiszaradt fa
Cim: 1161 Iskola utca 68/Nonn Janos utca sarkan kiszaradt egy 2-3 eve ultetett facserje, melynek a potlasara lenne szukseg

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Iskola u. 71

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Ősszel cseréljük az önkormányzat által fenntartott kiszáradt fákat.
    KVI
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vajda Levente
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Georgina utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gaz, parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Árpádföldi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére