Válaszra vár

Illegális hulladéklerakás

Tisztelt Illetékes!

A Tatai utca 106. szám előtt illegális hulladéklerakás történt. Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 106

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére