Válaszra vár

Hiányos burkolat a fedlap körül

Tisztelt Illetékes!

A Rokolya utca 36. előtt található fedlap körül hiányzik a burkolat, ezért az botlásveszélyes. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rokolya u. 36

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Balzac utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére