Válaszra vár

Szétesett, rossz állapotú pollerek

Kérem javítsák meg a pollereket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Montevideó utca 14

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104529 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kért pollerek pótlását igénylistára rögzítettük, önkormányzati forrás függvényében valósulhat meg.

    Tiszte...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megborult a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt jelzőtáblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Reményi Ede utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére