Megoldott

Hiányzó burkolat

Hiányzik a burkolat a villanyoszlopról, balesetveszélyes. Közvetlenül a Visegrádi utca 61 és 63 közötti kis utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 63

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Lett fedél, igaz nem erre az oszlopra való, de a gyorskötöző csodákra képes. ????
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lámpa ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére