Megoldásra vár

Elhasználódott forgalomcsillapító küszöbök

Tisztelt Illetékes!

A III. kerületi Domoszló útján elhasználódtak, ellaposodtak a forgalomcsillapító küszöbök, így eredeti funkciójukat már nem töltik be. A lejtő viszont arra csábítja az autósokat, hogy a megengedett 30-nál jóval gyorsabban guruljanak le. Ez azért különösen problémás, mert az utcában nincs kialakított járda, így a gyalogosok is az úttesten közlekednek. Napi szinten előfordul, hogy néhány autós megfelelő oldaltávolságot nem tartva, a megengedettnél gyorsabban húz el a gyalogosok mellett.

Kérem, szíveskedjenek a forgalomcsillapító küszöböket felújítani vagy cserélni, hogy azok ismét betölthessék eredeti funkciójukat, és gyalog is biztonságosan lehessen közlekedni az utcában!

Munkájukat, intézkedésüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Domoszló útja 13

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104486 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Domoszló utca érintett szakaszán...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!
    Hivatkozva a 00104486-os számú bejelentésre, tájékoztatjuk, hogy a forgalomcsillapító küszöbök üzemeltetése nem tartozik Társaságunk feladatai közé, a közútkezelő III. kerület
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett, rossz állapotú pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Római úti lakótelep, Varsa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére