Válaszra vár

Bálványfa probléma

Kérem, irtsák!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen cseperednek!
    Ugyanez a probléma a szemben lévő oldalon is jelen van.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    friss fotók.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 104485 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére