Válaszra vár

Kaki fülke

Valaki bekakilt a fülkébe.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 23

Hozzászólások

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ürítetlen kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére