Megoldatlan

FKU 937

Elképesztően füstöl az FKU 937 :)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 65

Hozzászólások

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az M3-as metróvonal felújítása alatt a metrópótlás biztosítása érdekében mintegy 100-zal több autóbusz szükséges, ezért közlekedik számos régebbi autóbusz is a hálózaton.
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza:"A társaság munkatársai dolgoznak az elöregedő járműpark megújításán, ugyanakkor az érintett típusú autóbuszok életkorából és műszaki paramétereiből adódóan nem várható el olyan műsz...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028415-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104453

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. azt a tájékoztatást adta, h
    ...
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép készült: Nokia 150-el. Ezért látható nehezen:D
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre pont beraksz egy képet, amin ebből semmi sem látszik :)
  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg kellet volna hagyni a mosolygós jelet. Annyira nevetséges:)
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére