Megoldásra vár

Graffitis utcanévtábla

Kérem tisztítsák le az utcanévtáblát! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Napraforgó u. 19

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    A Műszaki Osztály megrendelte a tábla cseréjét.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összefirkált szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére