Megoldásra vár

Locsolásra lenne szükség

FRISSÍTÉS 2022.06.28.
III. kerületi Önkormányzat válasza:
Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

---
A fiatal csemeték nehezen bírják a nagy meleget és szárazságot. Locsolni kellene őket, de lehet, hogy már késő...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 11

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104421 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését rögzítettük és a Hímző utcai facsemeték öntözésére felszólítottuk szerződött partnerünket.

    Kösz...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A fiatal csemeték nehezen bírják a nagy meleget és szárazságot. Locsolni kellene őket, de lehet, hogy már késő..."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. III. kerületi Önkormányzat válasza: Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából. --- A fiat...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    III. kerület Kiscelli Parkerdő padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltakarják a fényt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Laborc árok (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére