Megoldott

Szemét

A Hűvösvölgyi út mentén, az útpálya és a kerékpárút, illetve a kerékpárút és a villamospálya közötti sávban sok a szemét. A kaszálás rendszeres, de szemétszedés nagyon ritkán van. Kérem szedjék össze a szemetet, és ütemezzék be a rendszeres szemétszedést!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 8

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés után néhány nappal megtörtént a takarítás, nagyon köszönöm!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos, szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Már régóta szemetes és megoldatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére