Megerősítésre vár

Bubi állomás nevek

Miért nem egyformák a Bubi állomások és a közvetlen közelükben található BKK megállók nevei?
A képen látható Bubi állomás két párhuzamos utca nevét kapta, a Bartók Béla út nem is szerepel a nevében, miközben a Bartók Béla út - Bogyó utca sarkán van.
A Csörsz utca villamosmegálló melletti MOM Park, A Budaörsi út / Villányi út villamosmegálló melletti Villányi út - Karolina út néven fut. És még sorolhatnánk a példákat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 123

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028120-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104410

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatja, hogy a MOL Bubi gyűjtőállomások ne
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére