Megoldott

Csattogó, zajos csatornafedél

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő Blog!

A képen látható csatornafedél a XIV ker. Zászlós utcában, a 29-31 szám alatti lakópark
bejárati kis kapuja előtt helyezkedik el, az úttest közepén.

A fő probléma vele, hogy ha egy autó áthajt rajta -ami a csatornafedél elhelyezkedése és az
úttest szélessége alapján szinte minden egyes autónál előfordul mindkét irányban- hangosan,
fémesen, egy korabeli kovácsműhely hangjait idéző módon csattan/dobban.

Az utca egyik felén a lakópark épülete, a másikon, alig pár méterre szintén társasházak ablakai, erkélyei találhatóak, így minden közeli lakó életet megkeseríti, hogy éjjel-nappal a csattogás szól.

Kérem jelezzék az illetékesek felé, hogy amennyiben lehetséges, prioritással kezeljék
a problémát! Előre is hatalmas köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zászlós u. 26

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés másnapján megoldódott a probléma ( felvették a fedelet, a keretet kitisztították, s valami ragasztó szerű anyaggal újra rögzítették a fedelet a helyére), így immáron teljes a csend, kö...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére