Válaszra vár

A Bazilika felhajtója mellett tárolt szemeteszsákok ügye

Nem kellemes látvány, hogy a Bazilika felhajtója mellett tárolják az elszállításig az utcai szeméttárolókból begyűjtött szemetes zsákokat, melyekből folyik a piszkos lé. Mindennek - amellett, hogy nem kellemes látvány -, van egészségügyi kockázata is.
Kérem, tegyenek valamit a helyzet megoldására!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István tér 1

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére