Megoldásra vár

Ferihegy szemét

Anonim Járókelő

A 17. kerületi Baross utca Bélatelep utcától nyugatra fekfő csonkjában sok szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bélatelepi út 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az észlelést köszönjük, az illegális hulladék felszámolását hamarosan elvégezzük.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukát nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukákat nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    509. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére