Megoldásra vár

Gondozatlan földdarab

A Keleti pu. buszmegállóban évek óta gondozatlan ez a földdarab.
Kérem, rendezzék, számolják fel vagy találjanak neki egyéb funkciót.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Baross tér 15

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen tönkrement az automata öntözőrendszer. A rendkívüli szennyezettség és igénybevétel mellett ez vezetett a növényz
    ...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    “Zöldül” a város
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére