Megoldott

Rossz út

FRISSÍTÉS 2022.07.08.

Bp. Közút válasza:
"A tárgyi bejelentést már egy korábbi(101808 számú)esetsorán kivizsgáltuk. Megállapítottuk, hogy az Erzsébet Királyné útja –Mexikói út keresztezésénél lévő MÁV vágányok alatti gyalogos-kerékpáros aluljáró üzemeltetése, fenntartása nem tartozik Társaságunk feladatai közé, így a felvetett problémák megoldásában nem vagyunk illetékesek."

---

Be nem fejezett útépítés és hatalmas rés az aszfalton, valamint az esőelvezetőbe mindig beszorul a kerekesszék első kereke.
Helyszín:gyalogos vasúti aluljáró kijárata a keleti oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 5

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett. Köszönjük.
  • H David visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 104394 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Be nem fejezett útépítés és hatalmas rés az aszfalton, valamint az esőelvezetőbe mindig beszorul a kerekesszék első kereke. Helyszín:gyalogos vasúti aluljáró kijárata a keleti oldalon."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.08. Bp. Közút válasza: "A tárgyi bejelentést már egy korábbi(101808 számú)esetsorán kivizsgáltuk. Megállapítottu...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szegélyek akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szegély akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére