Válaszra vár

Bálványfák kivágása

Anonim Járókelő

Az Infopark, térképen megjelölt bejáratánál bálványfák nőnek. A képen látszik mennyi magot termelnek. Invazív nem őshonos fa, gyorsan terjed. Kérem vágják ki őket és kezeljék megfelelően, hogy ne nőhessenek vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Tudósok Körútja 9

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt,elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére