Megoldott

Elsőbbség tábla a dzsungelben

Kérem a Közút értesítését a tábla kiszabadítása céljából.
Nagyon benőtte a zöld. József A. utca, Csepel.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 52

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Táblát kiszabadították a zöldből. Megoldva, köszi.
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebrák újrafestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére