Válaszra vár

Elgazosodott kerékpártároló

FRISSÍTÉS 2022.08.09. Bejelentő megjegyzése:
2022. augusztus 9-i fotó:
(Fotó az eredeti bejelentésben)

FRISSÍTÉS 2022.06.28.
III. kerületi Önkormányzat válasza:
Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

---
A Holdudvar park szélén, az Ágoston utca 4. sz. melletti kerékpártároló teljesen elgazosodott.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 4

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.28. III. kerületi Önkormányzat válasza: Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából. --- A Holdudvar park szélén, az Ágoston utca 4. sz. melletti kerékpártároló teljesen elgazosodott."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.09. B...

  • Németh Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    2022. augusztus 9-i fotó:
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104365 számú bejelentésben jelzett gazzal kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak levágása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    Budapest...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Holdudvar park szélén, az Ágoston utca 4. sz. melletti kerékpártároló teljesen elgazosodott."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. III. kerületi Önkormányzat válasza: Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából. --- A Holdudvar park szélén, a...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Németh Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eltakarják a fényt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Laborc árok (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére