Megoldásra vár

Összefirkált szemetesek

Anonim Járókelő

Összefirkált és összeragasztott szemetesek a Lövőház utcában.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 27

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffiti az árok szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére