Válaszra vár

Tönkretett virágágyás

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán téren a virágágyást tönkretették, kitaposták és WC-nek használják.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Milyen megújulás?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére