Megoldott

Rendszám nélküli jármű

Kérem az ill. értesítését a jármű elszállítása céljából. Mohai-Kocsis sarok, XI.ker. szálló előtt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mohai út 47

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármű gazdája közterület foglalási engedélyt kért és kapott.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Új tulajdonosát megtaláltuk.
    Intézkedik a rendszám felől.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor nem lehet gond! :)
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szalai Tamás!

    Igen, már megy a meccs! Bokszkesztyűket felvettük.
    Kiütésre játszunk. :-)

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, én nem is figyeltem, nem is szoktam, hogy mi van a kocsi belsejében :)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Közter!

    Én csak örülök, ha simán mennek a dolgok, de nem tudom, nem nehezítő körülmény-e, ha laknak benne, nem makacskodnak-e, vagy ilyesmi. Rendszám nem volt rajta, 2-n dohányoztak mellette, enny...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tamás!

    Miért lenne nehéz ügy?
    Eddig minden ilyent megoldottunk 3 perc alatt, ha benne tartózkodtak személyek.
    (Mint már írtuk: holmikat tárolni kocsikban ugyanis nem ütközik törvénybe.)

    Tiszt...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nehéz ügy lesz, ahogy láttam, laknak benne...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott Opelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Egyetemváros - A38 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére