Megoldásra vár

Balesetveszélyes vill. oszlop

Kérem a BDK értesítését a vill. oszlop javítása céljából. Nagyon meg van dőlve.
Keveházi u. XI. ker.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keveháza u. 10

Hozzászólások

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentést. Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a oszlop helyreállítása alvállalkozó által folyamatban van.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    [bdk]
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gazdagréti út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    vaksötét a teljes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvill lámpa továbbra is sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére