Megoldott

Kaptárkő utca villanyoszlop ajtó nyitva

A Kaptárkő utca 6. mögött a Pitypang óvoda kerítésénél a villanyoszlop ajtó nyitva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kaptárkő u. 7

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fejleszedő sokkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatorna megsüllyedt az úttal együtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Főtáv fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐTÁV
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére