Válaszra vár

Összefirkált telefonfülke

Összefirkált telefonfülke a 1133 Váci út 100. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 100

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére